racing: Indian Písek

VZKŘÍŠENÍ PLOCHODRÁŽNÍ LEGENDY

Značka Indian Motorcycle® po generace vládla motocyklovým soutěžím. Nyní s námi prožíváte triumfální návrat na ovály americké ploché dráhy flat track. Indian Motorcycle® je zpět ve hře a je lepší než kdy dříve! Máme speciální soutěžní motocykl s revolučním konceptem a novou stáj Indian Motorcycle® Wrecking Crew, jejímiž členy jsou tři z nejlepších světových jezdců.

MOTOCYKL

Značka Indian Motorcycle® po generace vládla motocyklovým soutěžím. A ve své nadvládě pokračuje. Plochodrážní speciál FTR750 je osvědčený vynikající stroj a v sedle nese nejlepší světové jezdce. Indian Scout FTR750 je speciální, účelové zkonstruovaný motocykl, který vnáší na americkou plochou dráhu revoluci. Motor se zdvihovým objemem 750cc posunul technologické limity vidlicových dvouválců a zbrusu nově vytvořená koncepce konstrukce dokáže využít beze zbytku všechen jeho výkon.

The purpose built Indian Scout FTR750 revolutionized Flat Track racing. We combined form and function to push the boundaries of speed, maximize efficiency, and redefine control.

ftr750-diagram
STÁJ INDIAN WRECKING CREW

Po generace je značka Indian pevně spjata s motoristickým sportem, se závody - a s vítězstvími. Představujeme vám nový tým stáje Indian Motorcycle Wrecking Crew , který začal senzačně navazovat na slavná vítězství.

Čtyřnásobný vítěz šampionátu AMA Pro Flat Track Grand National

Indian Motorcycle - Flat Track Race The Crew Image
Indian Motorcycle - Flat Track Race DTRA

DTRA - TEAM

Organizace DTRA (Dirt Track Riders Association) propaguje soutěže flat track racing ve Velké Británii a organizuje největší šampionát za hranicemi USA.
Zde vám představujeme dva jezdce, kteří pilotují Indian Scout Hooligan.

LEAH TOKELOVE, #1
LEE “KP” KIRKPATRICK, #2

Evel Live

EVEL LIVE Po více než 50 letech od pokusu Evela Knievela přeskočit fontánu u Césarova paláce v Las Vegas se jezdec Travis Pastrana rozhodl uctít jeho památku a znovu provést tři z Evelových nejslavnějších skoků.

8. července 2018 před Césarovým palácem, kousek od Las Vegas Boulevard a před zraky milionů televizních diváků Pastrana posunul hranice toho, co může člověk a stroj dokázat a na bílém motocyklu Indian® Scout® FTR750 V-twin se zapsal do historie Las Vegas.

Evel Live
Indian Motorcycle - Flat Track Race The History Image

HISTORIE ZÁVODĚNÍ

ODKAZ VÍTĚZSTVÍ

Značka Indian Motorcyle® se zapsala do historie americké ploché dráhy velkým písmem. Jezdci původní stáje Indian Motorcycle® Wrecking Crew ze 40. a 50. let — Ernie Beckman, Bill Tuman and Bobby Hill — jsou sportovními ikonami. Pověstné soupeření mezi motocykly Indian a Harley-Davidson® vstoupilo do dějin.

A nyní jsme zpět, abychom nechali plamen znovu rozhořet. Ten plamen, který po celé roky určoval, co je americká plochá dráha. Máme nový, revoluční motocykl a renovovaný tým Indian Motorcycle® Wrecking Crew, jsme zde a vyzýváme nejlepší světové výrobce a hlásíme se o přední místo ve světě Flat Track.

Indian Písek - 397 01 - Písek - Česká republika